خوش آمدید

جمعه 27 بهمن‌ماه سال 1385
vienna
سلام به همه ی دوستان!!!!
امروز یه خبر جالب و به قول معروف خفن براتون آوردم.............

سیستم عامل بعدی مایکروسافت در راه است

سرویس فناوری اطلاعات، دوشنبه 23 بهمن 1385، ساعت 13:21

فاوانیوز: با اینکه ویندوز ویستا به تازگی در دسترس قرار گرفته است اما طبق برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت، این شرکت در یک فاصله زمانی دو ساله سیستم عامل بعدی خود را ارائه خواهد داد.

به گزارش فاوانیوز‌، درحالی‌که کاربران منتظر به‌روز رسانی نرم‌افزاری اپل و یا ارائه نخستین سرویس پک توسط مایکروسافت برای ویستا هستند، این شرکت نرم‌افزاری مشغول ساخت نسخه بعدی از سیستم عامل خود است.
جزئیات اعلام شده در مورد سیستم عامل جدید، تنها به عرضه آن در سال 2009 و نام رمز Vienna خلاصه می‌شود.
نایب رئیس اجرایی توسعه مایکروسافت اعلام کرد: چارچوب زمانی ارایه این محصول،‌ تقریبا دو تا دو سال و نیم منطقی و معقول است تا شرکای ما بتوانند به سیستم عامل جدید وابسته شوند و با آن کار کنند.
طبق اعلام این مقام مسوول مایکروسافت، این شرکت بر روی موارد جدید و جالب در سیستم عامل جدید به دقت کار می‌کند.
وی افزود: درحال‌حاضر بسیار زود است که بخواهیم در مورد جزئیات صحبت کنیم ولی در طول چند ماه آینده صحبت از آن بیشتر به میان خواهد آمد.
توضیحات در مورد سیستم عامل جدید در کنفرانس سالانه RSA ارائه شد که در مورد امنیت اطلاعاتی بود و در سان فرانسیسکو برپا شد.
ویندوز ویستا در اواخر ژانویه با دو سال تاخیر و مدت ساخت شش ساله راه اندازی شد. تاخیر صورت گرفته مربوط به برخی از موارد امنیتی بود که شرکت را مجبور کرد که به جای توسعه دادن ویستا بر روی تعمیر مشکلات ویندوز XP متمرکز شود.

href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com