خوش آمدید

دوشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1385
خانه های دیجیتالیدوشنبه، ۲۳ بهمنماه ۱۳۸۵سرویس اخبار خارجی ایتنا - خانه‌های هوشمند که در آن یک کلید می‌تواند کنترل چراغ‌ها، سیستم گرمازا، سیستم امنیتی، دستگاه‌های پخش موسقی و فیلم، تلویزیون و همه سیستم‌های دیجیتالی را برعهده داشته باشد سال‌هاست که به عنوان یک آرزوی برای مردم محسوب می‌شود، اما کارشناسان ادعا می‌کند که می‌توانند این ٱرزو را محقق سازند.
این بخش از فناوری که کمتر به‌ آن پرداخته شده، از گذشته به عنوان یک رویا محسوب می‌شود و این درحالی است که کارشناسان ادعا می‌کنند در آینده نزدیک به آن جامه عمل بپوشانند.

به عقیده محققان، افزایش نفوذ خطوط پهن‌باند بین مردم، توسعه شبکه‌های بی‌سیم و عرضه ماشین‌های دیجیتالی ارزان‌قیمت و افزایش تعداد آن‌ها در منازل باعث خواهد شد تا رویای ساخت خانه‌های هوشمند سریع‌تر به تحقق بپیوندد.

بر اساس گفته‌های محققان، اگر دستگاه‌های کابلی و بی‌سیم به‌درستی با یکدیگر تلفیق شوند سرعت ایجاد خانه‌های هوشمند افزایش خواهد یافت.

در کنار مسایل یاد شده، افزایش سطح آگاهی‌های مردم از فناوری‌های روز مهم‌ترین اصلی است که با تکیه بر آن می‌توان سرعت ساخت خانه‌های دیجیتالی را افزایش داد.


href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com