خوش آمدید

دوشنبه 25 دی‌ماه سال 1385
بایواستار کارت گرافیکی جدیدی عرضه کرد...

سرویس فناوری اطلاعات، دوشنبه  25 دی 1385، ساعت 15:59

فاوانیوز: شرکت بایواستار یکی دیگر از کارت‌های گرافیک جدید سری 7000 خود با نام V7603GS21 به بازار عرضه کرد.

به گزارش فاوانیوز: این کارت گرافیک که از پردازنده 7600GS DDR3 و 256MB بهره می‌برد، همراه با یک ابزار نرم‌افزاری مخصوص به منظور Overclocking بنام V-Ranger عرضه شده است تا انقلابی در زمینه تکنولوژی Overclocking بوجود آورد.
از آنجا که Overclocking بطور معمول افزایش فرکانس کامپیوتر برای اجرای سریع‌تر برنامه‌ها تعریف می‌شود، باحضور این کارت گرافیک این تعریف تصحیح گردیده و به استفاده پویا و بهینه از ولتاژ برای اجرای سریع‌تر برنامه‌ها تغییر پیدا کرده است.
در گذشته OVERCLOCKING با استفاده بیش از حد توان قطعات همراه بود درصورتی‌که نرم‌افزار V- Ranger امکان استفاده بجا و مناسب از قطعه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
بهینه‌سازی مقادیر ولتاژ و فرکانس و کاهش درجه حرارت (دمای قطعه) برای این مدل کارت گرافیک منحصر بفرد است.
گفتنی است  در استفاده از این تکنولوژی هیچ فرایند ریسکی  و خطرناکی از قبیل تغییر شکل قطعه یا روشن و خاموش شدن نامطمئن  BIOSصورت نمی‌گیرد.
این ابزار باعث می‌شود که نظریه مصرف انرژی به اندازه تقاضا به یک واقعیت تبدیل شود و این بدین مفهوم است که اتلاف انرژی به حداقل می‌رسد.
این ابزار نیرومند می‌تواند به صورت پویا ولتاژ GPU و حافظه را جهت رسیدن به بهترین نتایج اورکلاکینگ GPU و نیز مصرف کمتر انرژی و تولید کمتر گرما کنترل کند.
با استفاده از این ابزار بسیار پیشرفته ارائه شده توسط شرکت بایواستار هر کاربر قادر خواهد بود که تنظیمات مهم کارت گرافیک را خود کنترل کند.
در واقع ابزار V-Ranger ارائه شده به همراه کات گرافیک بایواستار، بالاترین کارآیی کارت گرافیک و قابلیت بهترین عملکرد GPU همراه با قیمتی بسیار مناسب را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.


href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com